KOKURIKULUM

Jawatankuasa Induk Unit Kokurikulum

SMK Pasir Besar

Tahun 2009

PENGERUSI : Pn Umi Kalthum Bt Mustafa (Pengerusi SMKPB)

NAIB PENGERUSI 1 : Pn Noridah Bt Mohd Saman(GPK Kokurikulum)

NAIB PENGERUSI 2 : Pn Nomi Bt Anoh (GPK Pentadbiran & Kurikulum)

NAIB PENGERUSI 3 : En Zainordin Bin Abu Bakar (GPK HEM)

SETIAUSAHA : Pn Suria Bt Hajar

PENYELARAS PERSATUAN/KELAB : 1. Pn Janab Bt Baharudin

2. Pn Nooridah Bt Shafee

PENYELARAS BADAN BERUNIFORM : En Abdul Rahim Bin Pendek

SETIAUSAHA SUKAN DAN PERMAINAN : En Fadil Bin Abdul Azis

GURU- GURU PENASIHAT UNIT BERUNIFORM 2009

BIL

UNIT BERUNIFORM GURU-GURU PEMIMPIN
1 Kadet Bomba dan Penyelamat
  1. En Wan Mohd Zin Bin Abd Rahman
  2. Pn Suriani Bt Hassan
  3. En Soufei Bin Ibrahim
2 Kadet Polis
  1. En Mohd Yazid Bin Ibrahim(K)
  2. En Fadil Bin Hj Azis
  3. En Johan Bin Ahmad
3 Kadet Remaja Sekolah
  1. Tn Hj Mazlan Bin Jidin
  2. Cik Anne Nuraiminah
  3. En Khairuddin Bin Mohd Taufek
  4. Pn Norhayati Bt Zainal Abidin
4 Pandu Puteri
  1. Pn Suria Bt Hajar
  2. Pn Roslina Bt Rasid
  3. Pn Norazimah Bt Mohd Nor
  4. Cik Nur Amanah bt Ishak
5 PBSM
  1. Cik Chey Kam Yen(K)
  2. Cik Hajah Hamisah Bt Mohd Said
  3. Cik Nazirah Bt Mohd Harun
6 Pengakap
  1. En Bunaim Bin Ismail
  2. Pn Norrohanikhaira Bt Mukhtar
  3. En Mohd Hamzi
  4. Pn Rosmawati
7 Puteri Islam
  1. Pn Junaidah Bt Mahmud(K)
  2. Pn Nik Norsaha Bt Mohammad
  3. Cik Siti Hajar Bt Abdul Raof

GURU- GURU PENASIHAT PERSATUAN DAN KELAB TAHUN 2009

BIL PERSATUAN/KELAB GURU PENASIHAT
1 Persatuan Bahasa Melayu
  1. En Khairuddin Bin Mohd Taufek (K)
  2. En Mohd Yazid Bin Ibrahim
  3. Pn Suria Bt Hajar
2 Persatuan Bahasa Inggeris
  1. Cik Anne Nuraimaniah
  2. Cik Nur Amanah
3 Persatuan Sains dan Matematik
  1. Pn Norazimah Bt Mohd Nor (K)
  2. Pn Roslina Bt Rasid
  3. En Wan Mohd Zin Wan Abd Rahman
4 Persatuan Kemahiran Hidup
  1. En Bunaim Bin Ismail
  2. En Fadil Bin Azis
  3. Pn Sakdiah binti Kassim
5 Persatuan Sejarah
  1. Cik Hajah Hamisah Bt Mohd Said (K)
  2. En Johan Bin Ahmad
  3. Cik Siti Hajar Bt Abdul Raof
6 Persatuan Pendidikan Islam
  1. Ustaz Soufei Bin Ibrahim(K)
  2. Ustazah Junaidah Bt Mahmud
  3. Pn Rosmawati
7 Kelab Kebudayaan
  1. Pn Norrohanikhaira Bt Mukhtar
  2. Pn Norhayati
8 Kelab Bahasa Arab & KKQ
  1. Ustazah Nik Norsaha Bt Nik Mohammad (K)
  2. Tn Hj Mazlan Bin Jidin
9 Kelab SPBT
  1. Cik Chey Kam Yen (K)
  2. En Borhanudin
10 Persatuan Pendidikan Seni
  1. Pn Suria Bt Hassan(K)
  2. En Hamzi
11 Kelab Bimbingan dan Kaunseling 1. Pn Hjh Kholilah Bt Amin

Pencapaian di dalam Pertandingan Kokurikulum

  1. Merentas Desa Daerah Tampin – 3 orang pelajar terpilih mewakili daerah Tampin ke peringkat negeri
  2. Kejohanan Bola Jaring Daerah Tampin – Johan P18, johan P15
  3. Kejohanan bola sepak Daerah Tampin – ketiga L15, L18
  4. MTAQ Daerah Tampin – Johan Syarahan(p), Johan nasyid
  5. Pesta muzik Daerah Tampin – Johan kompang formasi
  6. Pidato Pintar Diraja Daerah Tampin – Naib Johan
  7. Kawat Kaki NGO & Go Daerah Tampin – Johan NGO-Pengangkap(L), Johan GO- kadet bomba(p)
  8. Choral Speaking D.Tampin- Ketiga
  9. Pertandingan sketsa kerjaya Kelab Bimbingan dan kaunseling – Mewakili Daerah Tampin ke peringkat Negeri Sembilan.
  10. Kawat kaki NGO dan GO Daerah Tampin – Johan NGO- pengangkap(L), Johan GO – Kadet bomba(P)
  11. Choral Speaking Daerah Tampin – Ketiga
%d bloggers like this: